Free songs
header_good

Front-end App Developer

Specjalista Multimediów

Witam serdecznie.

Nazywam się Maciej Lipiński i jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera, kierunku Elektronika i Telekomunikacja o specjalności Multimedia.
Posiadam wszechstronne, wieloletnie doświadczenie, które nabyłem podczas mojej kariery zawodowej w kilku firmach na takich stanowiskach, jak: specjalista do spraw marketingu, grafik komputerowy, manager sklepu internetowego, programista systemów oświetleniowych, specjalista do spraw szkoleń / flash developer, webmaster, web developer, web application developer / frontend developer.

Obecnie od ponad 10 lat zajmuję się głównie tworzeniem aplikacji webowych.


Programista aplikacji webowych

Responsywne aplikacje i strony internetowe

html5_css3_angular_material

Wykorzystuję do tego bardzo dobrą znajomość HTML 5, języków arkuszy stylów CSS 3 (SCSS), biblioteki Angular Material, dowolnych bibliotek do stylowania responsywności

Programista Angular Typescript

Angular TypeScript JavaScript

oraz języków programowania JavaScript i TypeScript z użyciem framework’a Angular i dowolnych jego bibliotek.

W swojej pracy wykorzystuję system kontroli wersji GIT.

Programista Angular Typescript

NestJS TypeORM

Posiadam też znajomość NestJS w stopniu umożliwiającym mi efektywną pracę z bazami danych MySQL (TypeORM), oraz przetwarzanie danych i integracji z zewnętrznymi API. Pozwala mi to tworzyć rozwiązania backendowe, które w połączeniu z frontendem w Angular, dają w efekcie w pełni funkcjonalne i spójne aplikacje dopasowane do unikalnych zapotrzebowań projektowych.


Programista AI

Angular AI API

Dysponuję wiedzą i umiejętnościami w zakresie integracji najnowocześniejszych technologii AI, w tym głównie GPT od OpenAI, z aplikacjami internetowymi. Wykorzystanie API OpenAI w projektach pozwala mi na tworzenie inteligentnych, interaktywnych i zautomatyzowanych rozwiązań, które znacząco podnoszą wartość i efektywność oprogramowania.


Programowanie z AI

Open AI

Także w mojej codziennej pracy jako programista, aktywnie wykorzystuję narzędzia Sztucznej Inteligencji (AI).

Szczególnie cenię sobie możliwości oferowane przez technologie GPT (Generative Pre-trained Transformer) od OpenAI, które zrewolucjonizowały mój sposób podejścia nie tylko do kodowania, ale do każdej pracy wykonywanej na komputerze. Integracja z AI pozwala mi pracować szybciej, efektywniej i z większą precyzją, przyczyniając się także do tworzenia wyższej jakości oprogramowania.


Projekty

Od kilku lat programuję wersję webową kompleksowego oprogramowania do zarządzania zasobami IT, użytkownikami oraz bezpieczeństwem o nazwie Statlook


W8inG4DeatH Avatar

Moje zainteresowania i hobby to:

· programowanie i sztuczna inteligencja
· obróbka filmów, grafiki i dźwięku
· sport: piłka nożna, szachy, poker, tenis ziemny
· gry: Lord of the Rings: Rise to War oraz Middle Earth: Shadow of War


PortfolioRSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
YouTube
Instagram
Tiktok
WhatsApp
Copy link